EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnistanbul'dan şimdi daire alanlar, taksitlerini teslimden sonra ödeyecek

İş GYO ve Nef imzasıyla İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Topkapı'da yükselen İnistanbul'dan daire alanlar, taksitlerini Aralık 2017'de ödemeye başlayacak.

Nef ve İş GYO ortaklığında hayata geçirilen İnistanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. Halihazırda yüzde 20’si için peşinat, yüzde 80’i için 120 ay vade, 0.70 faiz fırsatı sunulan İnistanbul’dan daire alacaklar kredi taksitlerini de teslimden sonra ödemeye başlayacak.

Lokasyonuyla fark yaratan İnistanbul projesi 130 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 4 etaptan meydana geliyor. Projede 49 metrekare ile 225 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projede ilk etap teslimlerinin Aralık 2017'de başlaması planlanıyor.

Geçtiğimiz yılın en hızlı satılan projesi olmasıyla dikkat çeken İnistanbul’da da daha önceki Nef projelerinde uygulanan “Foldhome” konsepti bulunuyor. Bu konsept kapsamında satın alınan üniteler 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 biçiminde oda yapılarına sahip olsa da misafir ağırlama, çocukların oyun oynama ihtiyacı, film izleme, halı saha maçı yapma gibi farklı amaçlar için özel olarak tasarlanmış Foldhome odalarından yararlanılabiliyor. Bir sosyal tesisten farklı olarak Foldhome konseptinde sabit aidat bulunmuyor. İnistanbul sakinleri, gün ve saati bildirdikten sonra oyun odasını, geniş katılımlı yemekler için yemek odasını, geniş mutfağı, spor odasını, sinema salonunu ve daha birçok odayı kullanabiliyor ve aidat yerine, odayı kullandıkları kadar ücret ödüyorlar. Dünyada bir ilk olan foldhome konseptiyle yaşam alanları daha da genişleyen ev sahipleri, ayrıca dilediklerinde kullanabilecekleri kişisel gelişim stüdyosu, davet, müzik, misafir, sinema, playstation, toplantı, eğlence, parti ve kareoke odalarından da faydalanabiliyorlar.