EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnistanbul Konsept'te 0,42 faiz oranıyla 60 ay vade fırsatı sürüyor

İstanbul'un yatırım değeri yüksek lokasyonlarından Zeytinburnu'nda, İş GYO ve Nef imzasıyla yükselen İnistanbul'un 4'üncü etabı Konsept'te daireler sahiplerini bekliyor.

Zeytinburnu'nun en değerli arsalarından birinde toplam 80 bin 239 metrekarelik arazi üzerinde yükselen İnistanbul projesinin 4'üncü ve son etabı olan İnistanbul Konsept'te satışlar 2016'nın 3'üncü çeyreğinde başladı. Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcının gözde projeleri arasında yerini alan İnistanbul projesinin Konsept etabı arazinin 19 bin 997 metrekarelik kısmında inşa edilen 3 bloktan meydana geliyor. 585 daireye yer verilen İnistanbul Konsept projesinde alanları 49 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede daire fiyatları 416 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 peşinatla kolayca konut sahibi olunabilen projede yatırımcılara 0,42 faiz oranıyla 60 ay vade imkanı da sunuluyor. Mudo ile yapılan anlaşma kapsamında, projeden ev alanlara 80 bin TL'ye kadar mobilya alışverişimin hediye edildiği İnistanbul Konsept projesinde peşin alımlarda ise yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

Davutpaşa Metro Durağı'na 100 metre mesafede bulunan İnistanbul projesi E-5 ve Cevizlibağ metrobüs durağına 1 kilometre, TEM'e 7 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 10 kilometre mesafede konumlandırılan İnistanbul Konsept'te de diğer Nef projelerinde olduğu gibi Foldhome sistemi uygulanacak. Foldhome konseptiyle bir eve sığamayacak alanlar, dilediğiniz zaman evinize eklenecek ve yatırımcılar sadece kullandıkları kadar ödeme yapacak.