EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnistanbul Hayat görücüye çıkıyor

İş GYO ve Nef tarafından Topkapı'da hayata geçirilen İnistanbul projesinin 3. etabı olarak yükselen Hayat'ın detayları önümüzdeki hafta açıklanacak.

İş GYO ve Nef tarafından Topkapı'da eski Şişecam fabrikasının bulunduğu 80 dönümlük arazi üzerinde yükselen İnistanbul projesinde ilk iki etabın satışları çok kısa bir sürede tamamlandı. Projenin 3. etabı olan İnistanbul Hayat'ta ise ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Aralık 2018'de teslim edilmesi beklenen İnistanbul Hayat'ın detayları 27 Nisan Çarşamba günü, İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes ile Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan lansmanda açıklanacak.

Lansman öncesi fırsat dönemi devam ediyor

İnistanbul Hayat'ta 48 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. Daire fiyatlarının 373 bin TL'den başladığı projenin satışlarının kısa bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirimin uygulandığı projeden yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Ayrıca firma bünyesinde 48 ay vade farksız taksit avantajından da yararlanılabiliyor.