EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İNDER, 100’ü aşan projeyle kampanyaya dahil oldu

İNDER, 100’ü aşan projeyle konut kampanyasına dahil oldu. İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, “Amacımız alım gücü zayıflayan vatandaşlara sıcak bir yuva sağlamak” dedi.

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganıyla başlatılan yeni konut kampanyasına İstanbul İnşaatçılar Derneği’nden (İNDER) büyük destek geldi. 112 üyeden oluşan İNDER’de yaklaşık 30 firma, 100’ü aşan projeyle kampanyaya katılma kararı aldı.

KONUT SATIŞ FİYATINDA YÜZDE 10 İNDİRİM FIRSATI

31 Ekim 2018’e kadar devam edecek olan yeni konut kampanyasıyla satış fiyatlarında yüzde 10 indirime gidildi, peşinat ödemesi de yüzde 10 olarak belirlendi. Kalan konut bedeli için ise banka kredisi ve kefalet aranmadan 120 ay boyunca 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

“2018’İ KÂR DEĞİL, AR YILI OLARAK GÖRÜYORUZ”

Dış odakların Türkiye üzerinde ekonomik baskısının olduğunu ifade eden İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, “Bunu yine güç birliği yaparak aşacağımıza inanıyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum önderliğinde başlatılan bu [konut] kampanyası ile sektördeki durgunluğu aşacağımızı düşünüyorum” dedi.

Ekonominin dinamosu inşaat sektörünün, daha önce olduğu gibi yine güçlü ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sürdüreceğini ifade eden Durbakayım, “2018’i ‘kâr’ değil ‘ar’ yılı olarak görüyoruz. Kampanya ile alım gücü zayıflayan vatandaşlarımıza sıcak bir yuva sağlayacağız” ifadelerini kullandı.