Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İnciyaka Ankara'da lansmana özel fiyatlar 499 bin TL'den başlıyor

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat Ortak Girişimi tarafından Ankara Mamak’ta hayata geçirilen İnciyaka Ankara’da lüks uygun fiyatlarla satışa sunuldu.

İnciyaka Ankara’da lüks daireler lansmana özel ödeme koşullarıyla 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Lüks konutları orta gelir grubunda yer alan yatırımcı ile buluşturan İnciyaka Ankara başkentin sürekli gelişen ve yenilenen ilçesi Mamak’ta hayata geçirildi.

Lüks ve uygun fiyat bir arada

Lüksü ve uygun fiyatları bir arada vaat eden İnciyaka Ankara, Mamak’ın sembol isimlerinden olmaya aday gösteriliyor. Hem konforlu daireleri bulunan hem de cadde mağazaları yer alan projede fiyatlar ise lansmana özel 499 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Ağustos 2019'da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Mamak’ın dönüşümüne öncü olan ve büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaatKıbrıs İnşaat İş Ortaklığı; İnciyaka Ankara’yı bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesi olarak konumlandırıyor.


“Ankara’nın lüksünü orta gelirlilerin alabileceği fiyata sunduk”

Ankara’nın çok hızlı gelişen bölgesi Mamak’ta orta gelir grubunun alacağı fiyata lüks konut projesi İnciyaka Ankara’yı geliştirdiklerini ifade eden Ender İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Duman; “Bölgenin ilk markalı konut projesiyiz. Ankara’da lüks konutu orta gelirli insanların alacağı fiyatla sunduk. 3+1 dairelerimiz lansmana özel 499.000 TL’den başlıyor. Çankaya ve Çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan projemiz birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. İNCİYAKA ANKARA’dan Esenboğa Havalimanına, Samsun yoluna, Konya yoluna son derece kolay ulaşım imkanı var. Projemiz çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alıyor. Ankara’ya katma değer oluşturmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

+1 oda özelliği tüm dairelerde mevcut

Mamak’ın ilk ve tek markalı projesi olarak dikkat çeken İnciyaka Ankara, geniş ailelerin çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte tasarlandı.

276 konut ve 25 ticari ünitenin yer aldığı projede; 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 daire tipleri yer alıyor.

Fiyatlar 499 bin TL'den başlıyor

Projede lansman dönemine özel olarak daireler 499.000 TL’den başlarken; 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odası daha planlanıyor.

Sunduğu ayrıcalıklı sosyal yaşam olanaklarıyla da dikkatleri üzerine çeken projede, kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alan, fitness, sauna imkanı, fin hamamı, açık spor alanı, çocuk oyun alanı, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş alanı,bisiklet yolları bir adet kalpalı otopark ve misafir otıparkı bulunuyor.

Akıllı bina konsepti ile tasarlandı

Akıllı bina konsepti ile hayata geçirilen Mamak’a değer katacak proje, bu özelliğiyle de benzeri projelerden ayrılıyor.

İnciyaka Ankara’da 24 saat güvenlik sistemi ve plaka tanıma sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor.