EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnci Yaka Ankara'da fiyatlar belli oldu

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat ortaklığının Ankara Mamak'ta hayata geçirdiği İnci Yaka Ankara projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Mamak'ta 80 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen İnci Yaka Ankara projesinde toıplam 276 konut ve 23 ticari birime yer veriliyor. Alanları 163 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteren 3,5+1 ve 4,5+1 dairelerin yer aldığı İnci Yaka Mamak'ta tüm dairelerin 10 metrekarelik bir yemek odası da bulunuyor.

Ağustos 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; 3,5+1 daireler 498 bin 750 TL'den, 4,5+1 daireler ise 546 bin 250 TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Üç farklı ödeme planının yer aldığı İnci Yaka Ankara'da yüzde 50 peşinatla kalanı konut tesliminde ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Projenin yüzde 30 peşinatlı ödeme planına göre; peşinat sonrasında 6. ayda yüzde 10, 12. ayda yüzde 10 ve 18. ayda yüzde 10 olmak üzere üç ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel ise vade farksız taksit ya da teslimde ödeme yoluyla tamamlanabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sunuldğu projeden yüzde 25 peşinat ödeyerek de daire satın alınabiliyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen İnci Yaka Ankara hakkında bilgi veren Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman, "Bölgenin ilk markalı konut projesiyiz. Çankaya ve çevreyoluna yakın bir mesafede yer alan projemiz birçok AVM’nin de yanı başında konumlanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi AŞTİ projesini bu bölgede planladı. Konut ve mağaza alıcılarına gelecek vadeden bir proje sunuyoruz. Ön satışların başladığı İnci Yaka Ankara’da ister havaalanına, ister Samsun yoluna, ister Konya yoluna son derece kolay ulaşım imkanı var. Projemiz çok hızlı gelişen ve yatırım potansiyeli yüksek bir bölgede yer alıyor. Firma olarak konut projelerinin yanı sıra birçok noktada kamu hastaneleri, cami, otel ve ofis projesi hayata geçirdik. Ankara’ya katma değer oluşturmaktan dolayı mutluyuz" dedi.