EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İncek Loft’un ikinci el resmi satış ve kiralama ofisi Loft Trade açıldı

Akfen İnşaat imzasıyla Ankara İncek'te konumlandırılan İncek Loft'un ikinci el resmi satış ve kiralama ofisi Loft Trade açıldı.

Akfen İnşaat tarafından İncek’in en büyük konut projesi olarak Ankara’da hayata geçirilen İncek Loft’un ikinci el resmi satış ve kiralama ofisi Loft Trade açıldı. Akfen’in Loft Trade’te bulunan deneyimli ve projenin her detayına hakim olan profesyonel ekibi, İncek Loft dairelerinin avantajlı koşullarda satılmasını ya da kiralanmasını sağlayacak.

Haftanın yedi günü 09:00 - 18:30 saatleri arasında hizmet veren Loft Trade ile Akfen’in ayrıcalıklı projesi İncek Loft’ta ev sahibi olmak isteyenler en uygun daireyi görebileceği gibi, projenin sosyal aktivite alanlarını da gezerek, tüm detayları hakkında bilgi sahibi olabilecek.

İncek Loftlular için her şey düşünüldü

Ev sahiplerinin her açıdan konforlu bir yaşam sürmelerini hedefleyen projede, ev sahiplerini ücretsiz olarak yararlanabilecekleri bir dolu ayrıcalık bekliyor. Yürüyüş yolu, kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları ile cep sineması, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi alanları kapsayan 30 bin m2’lik peyzaj ve donatı alanının bulunduğu İncek Loft’ta her konut için kapalı otopark da bulunuyor. Ankara’da bir konut projesinde ilk kez yer alan Pony Club’ta çocuklar atlarla keyifli vakit geçirirken, yetişkinler İncek LOFT Alışveriş Caddesi’nde alışveriş yapabilecekler.