EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İncek Green'de teslimler başladı

Sinpaş GYO'nun Ankara'da geliştirdiği İncek Life'ın İncek Green etabında teslimlere başlandı. Doğanın kalbinde bir yaşam vadeden projede daire satışları devam ediyor.

Sinpaş GYO tarafından Ankara'nın en değerli lokasyonlarından İncek'te hayata geçirilen İncek Dünyası'nın İncek Green etabında daireler sahipleriyle buluşmaya başladı. Projenin en yeni etabı olarak hayata geçirilen İncek Green'de toplam 140 daire yer alıyor. 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin yer aldığı İncek Green etabında geniş peyzaj alanlarıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor. Zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam vaat eden İncek Green, Çayyolu şehir manzarasına da hakim konumda yer alıyor.

Ankara'nın meşhur ağaçları İncek Green'de bir araya geliyor

Sinpaş GYO’nun projelerindeki yoğun su kullanımının yeni bir örneği olan bin 200 metrekarelik havuzla bütünleşik doğal kumlardan oluşan özel plajlı açık yüzme havuzu ve 35 metre uzunluğundaki kapalı yüzme havuzu, İncek Green sakinlerini bekliyor.

8 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde yükselen İncek Green’in peyzajında ise su kenarı bitkileriyle şehrin iklimine en iyi uyum sağlayan ve en güzel görüntüyü veren Ankara’nın meşhur ağaçları; söğütler, atkestaneleri ve Japon akçaağaçları dikkat çekiyor. Doğadaki dengeyi en iyi aktaran ying/yang şeklinde düzenlenmiş, sessizliğin ve dinginliğin hâkim olduğu Zen Bahçesi, dikey yeşil duvarlar ve suyu çevreleyen ahşap kaplamalarla doğal bir yaşam için tasarlandı.

İncek Green'de çocuklar her zaman güvende

İncek Green’in komşu parkında Sinpaş GYO’nun önemli uygulamalarından biri olan çeşitli yaş gruplarına göre düzenlenmiş ve çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri hem yaratıcı hem klasik çocuk oyun alanları bulunuyor.