EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İncek Green’de son 15 daire sahiplerini bekliyor

Sinpaş GYO tarafından Ankara’nın Yenimahelle lokasyonunda hayata geçirilen İncek Green projesinde son 15 daire sahiplerini bekliyor.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından Sinpaş GYO güvencesiyle Ankara’da yükselen İncek Green projesi 22 katlı tek bloktan oluşuyor. 140 konutluk projede 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verildi.

Zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam sunan İncek Green, Çayyolu şehir manzarasına da hakim konumda yer alıyor.

İncek Green projesinde çocuk oyun alanları, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği çarşı, fitnees center, açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları, sauna, Türk hamamı gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Sinpaş GYO’nun Ankara’da geliştirdiği İncek Green’de yaşam bir süredir devam ediyor. Projede son 15 daire sahiplerini bekliyor. İncek Green projesinde Ramazan ayına özel 11 bin TL indirim başladı. İncek Green ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşin, 1 yıl sonra yüzde 25 ara ödeme, kalan tutar için vade farksız 50 ay taksit imkanı sunuluyor.