Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İmirzalıoğlu ve Kobal çifti Kaz Dağları’ndan ev aldı

Kenan İmirzalıoğlu ile eşi Sinem Kobal 1 milyon 250 bin TL’ye Kaz Dağları’ndan taş ev satın aldı.

Kenan İmirzalıoğlu ile eşi Sinem Kobal, İstanbul’dan Kuzey Ege’ye kaçtı. Herkes ikilinin yeni adresinin neresi olduğunu merak ederken Takvim’de yer alan habere göre çift, 1 milyon 250 bin TL’ye Kaz Dağları’ndan taş ev satın aldı.

Dizi ve film setlerinden uzak kalan ünlü çiftin sık sık soluğu Ege’de alması ikilinin Marmaris'e gittiğini düşündürmüştü. Fakat Kobal ile İmirzalıoğlu'nun rotalarını Ege’nin kuzeyine çevirdiği ortaya çıktı.

EN ÖZEL YATIRIM

Kaz Dağları’nda 1 milyon 250 bin TL’ye taş ev satın alan çift, bahçeli ve deniz manzaralı evde doğayla iç içe yaşam sürüyor. İkili, Türkiye’nin oksijen deposu Kaz Dağları'nın eteklerinde de bol bol yürüyüş yapıyor.

Ege aşığı olan Kenan İmirzalıoğlu’nun yatırım için Kaz Dağları’nı tercih etmesinin ise özel bir sebebi var. İmirzalıoğlu’nun Kaz Dağları’na olan ilgisi ‘Ezel’ dizisinde birlikte başrolü paylaştığı Tuncel Kurtiz’den geliyor. Tuncel Kurtiz, hayatını kaybetmeden önce İstanbul’dan çok sevdiği Kaz Dağları’na taşınmış ve vasiyeti üzerine buraya defnedilmişti.