EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İmgelife'ta lansman fiyatları içi son tarih: 30 Ekim

Gültekin İnşaat'ın İzmir projesi İmgelife'ta lansmana özel fiyatlar 30 Ekim'e kadar devam edecek.

İzmir’de hayata geçirilen İmgelife’ta lansmana özel fırsatları kaçırmamak için acele etmek gerekiyor.

Gültekin İnşaat tarafından İzmir Menemen’de konumlandırılan İmgelife projesinde lansmana özel fiyatlar devam ediyor. Lansmana özel fiyatlardan konut sahibi olmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

İmgelife konutlarından ev sahip olmak isteyenler ve projede yatırım yapmayı düşünenler 30 Ekim tarihine kadar lansmana özel fiyatlardan faydalanma hakkına sahip olacaklar.

Satışa çıktığı ilk günde itibaren yatırımcı tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan İmgelife Gültekin inşaat kalitesiyle İzmir’in Menemen ilçesinde yükseliyor. Lansmanın ardından uygun koşullarla satışları başlayan projeden lansmana özel fiyatlarla ev sahibi olabilmek için son tarih 30 Ekim 2017 olarak belirlendi.

Yeni bir şehrin inşa edildiği kuzey bölgesinde Gültekin İnşaat güvencesiyle daire seçme imkanına da sahip olan konut alıcıları, anlaşmalı bankaların kendilerine özgü hazırladığı kredi ödeme planları alıcısına sunuluyor.

İmgelife projesinde anahtar teslimlerinin Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Proje sosyal donatıları ile de yatırımcıyı cezbetmeye devam ediyor.