Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

İlk "Master Planlı" proje We Haliç'te lansman satışları başladı

Ilgın İnşaat ve Gaziosmanpaşa belediyesi ortaklığında İslambey Caddesi’nde konumlandırılan We Haliç projesinde lansman satışları başladı.

Ilgın İnşaat ve Gaziosmanpaşa belediyesi ortaklığında İslambey Caddesi’nde konumlandırılan We Haliç projesinde lansman satışları başladı.

Eşsiz tarihi yarımada manzarasıyla büyüleyen We Haliç'te basına, emlak sektörü temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtımının ardından lansman satışları başladı. Projede metrekare fiyatları 5 bin 500 liradan satışa sunuldu.

Türkiye’nin “Master Planlı” ilk kentsel dönüşüm projesi

58 bin 500 metrekarelik arsada Türkiye'nin "Master Planlı" ilk kentsel dönüşüm projesi olarak 1 milyar 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek olan We Haliç projesinde 10 ekim 2017 salı günü gerçekleştirilen basın toplantısının ardından lansman satışları başladı.

We Haliç’te 11 blok 50 metrekare ile 290 metrekare arasında değişen stüdyo daireden 5+1’e kadar çok çeşitli tasarımlarda konut tipleri yer alıyor.

Anahtar teslimleri 2020’nin ikinci yarısında

1057 daire ve 27 ticari üniteden meydana gelen bir çarşı yapılması planlanan We Haliç’te 2.90 metre tavan yüksekliğiyle ferah ve konforlu yaşam alanları vaat ediliyor. Anahtar teslimlerinin ise 2020 yılının ikinci yarısında başlaması bekleniyor.

Basın toplantısında yaptığı konuşmasında projede metrekare satış fiyatlarının 5 bin 500 ile 7 bin TL arasında değiştiğini söyleyen Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Yanmaz projenin bittiğinde metrekare satış fiyatlarının 10 bin lira seviyesine yükseleceğini ifade etti.

Vade farksız 48 ay taksit imkanı

1+1 dairelerin 363 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede We Ilgın Finans bünyesinde yatırımcılara 7 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Dileyen yatırımcıların 12 ay taksitlerini erteleyebileceği projeden ev alanlara firma bünyesinde vade farksız 48 ay taksit imkânı sunuluyor.