EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İkon Tower için ön talep toplanıyor

Özemeksan İnşaat imzasıyla İzmir Bornova'da konumlandırılacak olan İkon Tower projesi için ön talep toplanıyor. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

İzmir'in iş ve yaşam merkezlerinden Bornova'da yükselecek olan İkon Tower projesinde toplam 367 konuta yer veriliyor. İzmir'e olan yatırımlarına hız kesmeden devam eden Özemeksan İnşaat'ın hayata geçireceği projede alanları 75 metrekare ile 174 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan İkon Tower projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Ön talep toplama çalışmalarına başlanan projede yer alan konutların fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

Tüm dairelerin deniz ve şehir manzarasına sahip olduğu İkon Tower projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, voleybol ve basketbol sahaları, kreş, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Tüm katlarda kat bahçelerinin mevcut olduğu İkon Tower; İzmir Çevre Yolu ve otogarın yanı başında yükselecek.