EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İkinci tarihi kampanyada 60 ay vade farksız taksit imkanı sunulacak

15 Temmuz sonrası ekonomide yaşanan olumsuz havayı dağıtmak amacıyla başlatılan konutta tarihi kampanyanın ikinci fazında detaylar belli olmaya başladı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişiminin etkileri ekonomiyi olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Türkiye ekonomisinin lokomotifi konumundaki konut sektörü de bu olumsuz havayı dağıtmak için başladığı kampanyalara yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Emlak Konut GYO'nun geçtiğimiz yıl başlattığı 'konutta tarihi kampanya'nın ikinci halkası 1 Şubat itibarıyla yatırımcıya sunulacak. GYODER, KONUTDER ve Emlak Konut GYO işbirliğinde yürütülecek kampanya kapsamında, daire bedelinin yüzde 10'u peşin ödenecek. Yüzde 10 teslimde ara ödeme yapılacak. Kalan yüzde 80'lik bölüm için ise 9 bankadan kredi kullandırılacak. Kampanya 31 Mart'ta sona erecek. Kampanyaya aralarında Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Garanti, Halkbank, Vakıfbank, Albaraka, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım'ın da olduğu 9 banka katılıyor.

Bankalarla yapılan anlaşma karşılığında, yatırımcılara Türkiye'de ilk defa yüzde 0,75-0,85 faiz oranıyla 240 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı sunulacak. Kampanyayla birlikte 60 ay vade farksız konut sahibi olma imkanı da tanınacak.