EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İkinci Ev’re projesinde Ramazan’a özel yüzde 20 indirim

Gedizler Yapı tarafından İstanbul’un Sancaktepe lokasyonunda hayata geçirilen İkinci Ev’re projesinde Ramazan ayına özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Gedizler Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de yükselen İkinci Ev’re projesi toplam 378 adet konuttan meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen proje 28 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. İkinci Ev’re projesinde daire büyüklükleri ise 107 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

İkinci Ev’re Sancaktepe projesinde "Şimdi al oturmaya başladığında öde" kampanyasını devam ediyor. Yüzde 10 + yüzde 10 indirimin uygulandığı İkinci Ev’re projesinde teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında yapılması öngörülüyor.

İkinci Ev’re projesi ödeme planı

Ramazan Bayramı’na özel olarak düzenlenen kampanyada 10 peşinat ile yüzde 10 ara ödeme seçeneği sunuluyor. Kalan yüzde 80'lik kısım ise 120 ay vadelendiriliyor.

İkinci Ev’re projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, SPA merkezi, fitness merkezi, kafe, futbol ve valeybol sahası, tenis kortu, gölet, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve güneşlenme terası gibi olanaklar bir arada bulunuyor.

İkinci Ev’re projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, Ataşehir Finans Merkezi2ne 15 dakika, Sancaktepe-Üsküdar metro istasyonuna 2 dakika, 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına oldukça yakın mesafede yükseliyor.