EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İhlas Yapı’dan ‘10 bin TL peşinatla’ ev sahibi olma fırsatı

İhlas Yapı, Avrupa Yakası’nın önemli lokasyonlarından Ispartakule’de inşa edilen Bizim Evler 7 projesinde ‘10 bin TL peşinatla’ ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de konumlandırılan Bizim Evler 7 projesi, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasının yanı sıra zengin sosyal donatıları sayesinde ayrıcaklı bir yaşam tarzı sunuyor.

“10 Bin TL Peşin Bu Yaz Taşın” sloganıyla inşa edilen Bizim Evler 7 projesinde 532 konut, 48 cadde mağazası bulunuyor. Proje kapsamındaki daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı olarak dizayn edildi.

Teslimlerine Ağustos ayında başlanacak olan Bizim Evler 7’de konut sahibi olmak isteyenlere 10 bin TL peşinatla ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Ağustos 2017’de teslim edilecek

Bizim Evler 7’de Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, tenis kortu, eğlence alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir metro hattı üzerinden şehrin her noktasına kolayca ulaşım sağlanabilecek. Buna ilaveten Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye oldukça yakın bir konumda yer alıyor. TEM Otoyolu’nun yaı başında hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesinde teslimler Ağustos 2017’de yapılacak.