EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ihlamur Konakları'nda fiyatlar 1 milyon 900 bin TL'den başlıyor

Beyaz İnşaat'ın Florya'da konumlandırdığı yeni projesi Ihlamur Konakları'nda ön satışlara başlandı. Projede fiyatlar 1 milyon 900 bin TL'den başlıyor.

Beyaz İnşaat'ın yeni projesi Ihlamur Konakları Florya'da ön talep dönemi başladı. Beyaz Park Topkapı projesinde sona yaklaşan Beyaz İnşaat, Florya’da hayata geçireceği yeni projesinde yatırımcılarına konak yaşamının ayrıcalıklarını sunacak. Yüksek yatırım potansiyeline sahip Ihlamur Konakları Florya’da konut alıcılarına ön talep dönemine özel ayrıcalıklar sunuluyor. Projede fiyatlar 1 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Florya’da yüksek standartlı elit bir proje geliştirdiklerini belirten Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz, "Florya’nın kalbinde inşa edeceğimiz projemizle konut alıcılarına konak yaşamını Beyaz İnşaat ayrıcalıklarıyla sunuyoruz. Lokasyon avantajının yanı sıra mimari özellikleriyle de dikkat çeken Ihlamur Konakları Florya’yı ön talep dönemine özel avantajlı fiyatlarla yatırımcılara sunduk" dedi.

Ihlamur Konakları Florya, 73 daireli 11 bloktan oluşuyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1’den oluşan 5 tip daire seçenekleri yer alıyor. 8 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığı ve 7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu Ihlamur Konakları Florya’da; fitness salonu, 2 adet sauna, 2 adet hamam, kapalı ve açık yüzme havuzları, vitamin bar, süs havuzları, kamelyalar, toplantı salonu, kapalı otopark, yürüyüş yolları gibi zengin sosyal donatı alanları yer alırken proje, 11 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Projenin Ağustos 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Beyaz İnşaat'tan 3 yeni proje daha geliyor

45 daireli butik home office projesi Gayrettepe 53’te teslimlere başlayan, Beyaz Park Topkapı’da sona gelen, Ihlamur Konakları Florya projesinde ise inşa çalışmalarını sürdüren Beyaz İnşaat, yakın zamanda Anadolu ve Avrupa Yakası’nda 3 yeni projesini daha hayata geçiriyor.
Zeytinburnu’nun en merkezi yerlerinden Merkez Efendi’de 21 dönüm arazi üzerinde 65 bin metrekare kapalı alanlı otel ve üniversite binası inşaatına başlayacak olan firma, İstanbul Koşuyolu’nda da 60 daireli konut projesine imza atacak.

Levent Büyükdere Caddesi’nde de yıl sonuna doğru ofis projesi hayata geçirmeyi planlayan Beyaz İnşaat, yeni projeleri ile konut alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Beyaz Park Topkapı'da satışlar devam ediyor

Topkapı’da 150 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde 371 konut ve 4 bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor. Yüzde 40'ının satışı tamamlanan projede fiyatlar 450 bin TL’den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneğinin yer aldığı projede daireler, 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Beyaz Park Topkapı’da nakit alımlarda peşin indirim avantajının yanı sıra kredili alımlarda 120 ay için 0.45 vade oranıyla banka kredisi kullanma imkânı sunuluyor. Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projenin sosyal donatı alanları arasında açık-kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness salonu, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Davutpaşa tramvay durağına 200 metre, Cevizlibağ Metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre, Marmaray Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre gibi kısa bir mesafede yer alıyor.