EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

IFM A Blok’ta yüzde 50 peşinat 36 ay vade farksız ödeme

İstanbul Ataşehir’de konumlanan IFM (İstanbul Uluslararası Ticaret Merkezi) projesinin konut blokunda lansman fiyatlarıyla satışlar start aldı.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul firmalarından Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakasının merkez ilçelerinden Ataşahir’de yer alan Atatürk Mahallesi’nde sektöre kazandırılan IFM’de fiyatlar belli oldu. Konut kulesinde daire fiyatları 592 bin TL’den start alıyor.

1+0, 1+1, 2+1 tipinde tasarlanmış konutlara yer verilen projede daire büyüklükleri ise 52 metrekareden başlangıç gösteriyor. Lansmana özel fırsatlarla tüketicinin beğenisine sunulan konutlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Lansman dönemine özel fiyatları, cazip ödeme koşulları ve indirim avantajıyla rağbet gören projede isteyen alıcılar yüzde 20 peşinle 24 aya vadelendirme isteyen alıcılar yüzde 50 peşin ve 36 aya kadar vadelendirme seçeneklerinden birinden faydalanabiliyor.
Projenin A Blok’unda toplam 319 adet bulunuyor.

Lansman dönemine özel olarak yüzde 15 indirimli fiyatlarla satışları yapılan IFM A Blok ev ve ofis projesinde konut fiyatları ise şu şekilde:

  • 1+0 592.000 - 592.000 TL arasında değişen fiyatlarla

  • 1+1 606.000 TL’den başlayan fiyatlarla

  • 2+1 1.781.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

IFM A Blok Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından 283 bin 270 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunulan projede yer alan konutların teslimleri ise Ekim 2020 tarihinde yapılacak.

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve lansmana özel fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız http://thefinanceresidence.com/ sayfasını ziyaret ederek merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.