EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İdealist Cadde’de ön talep süreci devam ediyor

Galatasaray’ın Şile arazisini ihale ile kazanan İdealist GYO’nun ilçede sektöre kazandıracağı projenin ismi İdealist Cadde şeklinde belirlendi.

Gayrimenkul sektörünün lider gayrimenkul yatırım ortaklığı firmalarından İdealist GYO tarafından ihale ile kazanılan Şile arazisi üzerinde İdealist Cadde isimli yeni bir proje hayata kazandırılacak.

Ön talepler alınmaya devam ediyor

İstanbul Anadolu Yakasının denize girilebilir sahil şeridi ve doğa ile iç içe konumu ile ilgi toplayan Şile ilçesinde yaşama kazandırılacak projede ön talepler alınmaya başladı bile. Kısa süre içerisinde görücüye çıkması beklenen İdealist Cadde projesinin bazı detayları belli oldu. Proje hakkında merak edilen soruların önümüzdeki aylarda yanıtlanacağı tahmin ediliyor.

45 konut ve 13 adet ticari üniteye yer veriliyor

Ön talep toplama süreci devam eden İdealist Cadde projesi İstanbul Anadolu Yakasının Şile ilçesinde 4 blok şeklinde inşa edilecek. İdealist Cadde Şile projesinde toplam 45 adet konuta ve 13 adet de ticari üniteye yer verilmesi planlanıyor.

Daire planları

17 bin 933 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan projede tüketiciye 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks kat planlarında tasarlanan daire seçenekleri sunulacak.

İdealist Cadde Şile projesinin henüz daire metrekare büyüklükleri, ödeme planları, fiyat listesi, teslim tarihi ve lansman tarihi belli olmadı. Proje hakkındaki tüm detayların önümüzdeki haftalarda netleşmesi ve duyurulması bekleniyor.

İdealist GYO İdealist Cadde Şile projesi hakkında tüm merak edilenleri Konut Haberi sitemizi takip ederek açıklanır açıklanmaz öğrenebilirsiniz.