EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İdeal Ofis'te fiyatlar 399 bin TL'den başlıyor

Yücesoy Mühendislik imzasıyla İzmir Bayraklı'da yükselen İdeal Ofis projesinde ofis fiyatları 399 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 5 bin 100 metrekarelik alan üzerinde geliştirilen İdeal Ofis projesinde toplam 102 ofise yer veriliyor. Tek bloktan meydana gelen İdeal Ofis'te ofislerin büyüklükleri 65 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. İlk iki katında dükkanların bulunduğu İdeal Ofis projesinden banka kredisiyle ofis sahibi olunabiliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi İdeal Ofis'te satışlar 14 Temmuz Cuma günü itibariyle başladı. Metrekare birim fiyatının 9 bin 700 TL'den başladığı İdeal Ofis'te ofis fiyatları 399 bin TL'den başlıyor. Her ofisin kendine ait bir balkonunun bulunduğu İdeal Ofis'te 3 adet toplantı salonuna da yer veriliyor.

Güvenlik, resepsiyon ve vale hizmetlerinin de verildiği İdeal Ofis projesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.idealofisizmir.com adresinden ya da 0 232 325 0 444 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.