EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İdeal Ofis Yücesoy'da fiyatlar 399 bin TL'den başlıyor

Yücesoy Mühendislik'in İzmir Bayraklı'da hayata geçirdiği İdeal OFis Yücesoy projesinde ofislerin metrekare birim fiyatları 9 bin 700 TL'den başlıyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının göz bebeği haline gelen İzmir'de 5 bin 100 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen İdeal Ofis Yücesoy projesinde toplam 102 ofise yer veriliyor. Alanları 65 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteren ofislerin bulunduğu İdeal Ofis Yücesoy'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Banka kredisiyle ofis sahibi olunabilen İdeal Ofis Yücesoy projesinde fiyatlar 399 bin TL'den başlıyor. Metrekare birim fiyatının 9 bin 700 TL'den başlangıç gösterdiği İdeal Ofis Yücesoy'da her ofisin kendine ait bir balkonu bulunuyor. "Balkonu olan ideal ofis" sloganıyla yola çıkan İdeal Ofis Yücesoy'da ofislerin yanı sıra ticari birimler ve 3 adet toplantı salonu da yer alıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sunacağı öngörülen İdeal Ofis Yücesoy projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.idealofisizmir.com adresinden ya da 0 232 325 0 444 numaralı telefondan erişilebiliyor.