EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İbrahim Ulusoy: Avcılar’ın imar sorunu ortadan kalkacak

Avcılar’ın imar sorunundan bahseden AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy, bunun ortadan kaldırılacağını ifade etti.

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy, Avcılar Firuzköy’de mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşları dinleyen İbrahim Ulusoy, Avcılar'da imardan yana sorunu olmayanın bulunmadığını ifade etti. Her yerde bu sorunu duyduğunu belirten Ulusoy; “Bizim yönetimimizle birlikte bu sorun bitecek” ifadelerini kullandı.

Firuzköy’ün başlıca sorununu imar olarak tanımlayan mahalle sakinleri, hastanenin uzaklığından ve ulaşım sıkıntısından bahsetti. Yeni Akit Gazetesi’nde yer alan habere göre; alt yapı sorunlarıyla ilgili çok fazla mağduriyet yaşadıklarını söyleyen mahalle sakinleri, ayrıca aile sağlık merkezlerinin de yeterli olmadığını ifade etti.

Kendi dönemlerinde ne yıkım yapacaklarını ne de insanları mağdur edeceklerini belirten AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy; “Ben sözümün arkasındayım. Birlikte çözüme ulaştıracağız. Benim felsefem bu. Benim imar konusuna istinaden tek söylenecek lafım var. Avcılar’da imardan yana sorunu olmayan vatandaş var mı? Her yerde bu sorunu dinliyorum. Bizim yönetimimizde bu sorun ortadan kalkacak” şeklinde konuştu.