Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İbrahim Tatlıses Seyrantepe'deki binasını 15 milyon dolara satışa çıkardı

İbrahim Tatlıses İstanbul Seyrantepe’de yer alan 15 milyon dolar değerindeki gayrimenkulünü satışa çıkardı.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, İstanbul Seyrantepe’de yer alan bir binasını satışa çıkardı. 15 milyon dolardan satışa çıkan bina alıcısını bekliyor. Turizm işine yeniden yönelmek isteyen ünlü şarkıcı Tatlıses, 14 Mart 2011 tarihinde programının çıkışında silahlı saldırıya uğramıştı. Silahlı saldırıdan yaralı bir şekilde kurtulduktan sonra tedavi gören ve iyileşen şarkıcı sahneleri bırakma kararı almıştı.

İstanbul’dan taşınan ve son iki yıldır hayatına İzmir’de devam eden şarkıcı Tatlıses turizm işine eskiden olduğu gibi yeniden ağırlık vermek istediğini söylüyor.

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiği müzik sektörü dışında aynı anda gıda, inşaat ve seyahat sektörlerinde de pek çok yatırıma imza atan İbrahim Tatlıses’in yayın yeri ve stüdyoları İstanbul Seyrantepe’de bulunuyor.

Son iki yıldır hayatına İzmir’de devam eden ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, İstanbul ile olan tüm ilişiğini tamamen kesme yönünde karar aldı. Bu sebepten dolayı da İstanbul’un Seyrantepe semtinde yer alan yayın ve stüdyolarını satma kararı aldı. Tatlıses Seyrantepe’de yer alan binası için 15 milyon dolar istiyor.

Binayı sattıktan sonra kazandığı para ile İzmir’de bir otel açmayı planlayan İbrahim Tatlıses, turizm işine dönmek istiyor. Seyrantepe’de yer alan Tatlıses Kebap’ı başka bir konuma taşınacak.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses uğradığı silahlı saldırının ardından verdiği araya son vererek yeni albümünü bitirmek üzere olduğunu ve yakın zamanda çıkacağını da açıkladı.