Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İBB’den Sancaktepeli minikleri sevindirecek haber: Çocuk kulübü geliyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Sancaktepe’de miniklere özel bir çocuk kulübü yapacağını duyurdu.

İBB’den küçükleri sevindirecek bir haber geldi! İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Anadolu Yakasının yenilenen ve gelişen ilçesi Sancaktepe lokasyonunda miniklere özel çocuk kulübü inşa edecek.

Sancaktepe lokasyonunda 4 bin 600 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Sancaktepe Çocuk Kulübü projesinin sadece 300 gün içinde tamamlanması ve bölgedeki miniklerin hizmetine sunulması planlanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Sancaktepe’de çocuk kulübü yapılacak. Sancaktepe Çocuk Kulübü projesi 12 Haziran 2018 Salı günü saat 10.30’da gerçekleştirilecek olan ihale ile çalışmaları için ilk adım da atılmış olacak. İhalenin hemen ardından inşaat çalışmalarının start vermesi beklenen Sancaktepe Çocuk Kulübü projesinin inşaat başladıktan 300 gün sonra tamamlanması ve hizmete sunulması bekleniyor.

Sancaktepe Çocuk Kulübü projesinde ihaleden çıkan sonuca göre sözleşmenin imzalanmasının hemen ardından yer teslimi yapılacak ve çalışmalar başlayacak. Kısa sürede tamamlanacak miniklere yönelik proje 4 bin 600 metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından hayata kazandırılacak olan projenin bölgede yaşayan belli bir yaş grubundaki çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlaması ve çocukların yaşamlarında önemli bir yere sahip olması bekleniyor.
Kısa sürede tamamlanarak hizmete girecek olan projenin ihalesi 12 Haziran 2018 günü saat 10.30’da gerçekleştirilecek.