EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Huzzak Tower Metro'da ön talep toplama süreci devam ediyor

Resmi satışlarına Mayıs ayı sonunda başlanması planlanan Huzzak Tower Metro'dan 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Huzzak Yapı imzasıyla İstanbul’un yükselen yıldızı Başakşehir'de hayata geçirilen Huzzak Tower Metro projesi 3 bin 782 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 16 katlı tek blokta toplam 72 rezidans daire ve 10 ticari ünitenin yer aldığı projede 1+1 suitler ile 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans daireler bulunuyor.

30 Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projede resmi satışların Mayıs ayı sonunda başlaması planlanıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere lansman öncesi döneme özel 10 bin TL peşinat ve vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sağlık Kent, 3. Köprü ve 3. Havalimanı bağlantı yoları ile Atatürk Havalimanı bağlantı yollarına yakınlığıyla yüksek prim getirisi vadeden proje aynı zamanda toplu taşıma araçlarına da yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında cep sinema salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, ibadet alanları ve kapalı otopark mevcut.