Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Huzzak Tower Metro'da ön talep toplama süreci devam ediyor

Resmi satışlarına Mayıs ayı sonunda başlanması planlanan Huzzak Tower Metro'dan 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Huzzak Yapı imzasıyla İstanbul’un yükselen yıldızı Başakşehir'de hayata geçirilen Huzzak Tower Metro projesi 3 bin 782 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 16 katlı tek blokta toplam 72 rezidans daire ve 10 ticari ünitenin yer aldığı projede 1+1 suitler ile 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans daireler bulunuyor.

30 Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projede resmi satışların Mayıs ayı sonunda başlaması planlanıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere lansman öncesi döneme özel 10 bin TL peşinat ve vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sağlık Kent, 3. Köprü ve 3. Havalimanı bağlantı yoları ile Atatürk Havalimanı bağlantı yollarına yakınlığıyla yüksek prim getirisi vadeden proje aynı zamanda toplu taşıma araçlarına da yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında cep sinema salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, ibadet alanları ve kapalı otopark mevcut.