Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Huzzak Tower Elegance'ta ön satışlara başlanıyor

Ön satışlarına başlanan Huzzak Tower Elegance projesi Başakşehir'de yükseliyor. Projeden 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

Huzzak Yapı imzasıyla hayata geçirilen Huzzak Tower Elegance projesi toplam 5 bin 387 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Konforlu bir yaşam sürmek isteyen geniş aileler için planlanan projede 50 konutun yanı sıra 9 ticari ünite bulunuyor.

Ekim 2017'de teslim edilmesi öngörülen projede 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Dairelerin büyüklükleri ise 263 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor. Peyzaj alanında kamelyaların bulunduğu projenin sosyal donatıları arasında skateboard parkuru, cep sinema salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kütüphane, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, bay bayan mescid, açık ve kapalı otopark mevcut.

Huzzak Tower Elegance projesinde daire sahibi olmak isteyenler 10 bin TL peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.huzzaktowerelegance.com adresinden ulaşılabiliyor.