EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Huzzak Tower Elegance'ta ön satışlara başlanıyor

Ön satışlarına başlanan Huzzak Tower Elegance projesi Başakşehir'de yükseliyor. Projeden 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

Huzzak Yapı imzasıyla hayata geçirilen Huzzak Tower Elegance projesi toplam 5 bin 387 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Konforlu bir yaşam sürmek isteyen geniş aileler için planlanan projede 50 konutun yanı sıra 9 ticari ünite bulunuyor.

Ekim 2017'de teslim edilmesi öngörülen projede 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Dairelerin büyüklükleri ise 263 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor. Peyzaj alanında kamelyaların bulunduğu projenin sosyal donatıları arasında skateboard parkuru, cep sinema salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kütüphane, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, bay bayan mescid, açık ve kapalı otopark mevcut.

Huzzak Tower Elegance projesinde daire sahibi olmak isteyenler 10 bin TL peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.huzzaktowerelegance.com adresinden ulaşılabiliyor.