EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Huzurlu Marmara yüzde 90 prim yapacak

Tamamlandığında metrekare birim fiyatlarının yüzde 90 oranında artması beklenen Huzurlu Marmara projesinde son dairelerin satışları devam ediyor.

Huzurlu İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nde 27 bin metrekarelilk arazi üzerinde yükselen Huzurlu Marmara projesinde büyüklükleri 97 metrekare ile 177 metrekare arasıdna değişen 500 daireye yer veriliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede teslimlerin Ekim 2018'de başlayacağı öngörülüyor.

Son dairelerin satışlarına devam edilen projede daire fiyatları 348 bin TL ile 817 bin TL arasında değişiyor. Huzurlu Marmara projesinden daire satın almak isteyenler peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajından faydalanabiliyor. Şirket bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunulan projede 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarda kredi kullanılabiliyor.

"Huzurlu Marmara'dan daire alan karlı çıkacak"

90 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Huzurlu Marmara'nın lansman toplasında proje hakkında bilgi veren Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, "Bu projeden 2+1 daire en alan 100 bin TL, 3+1 daire alan 150-200 bin TL, 4+1 daire ise 250-300 bin TL kazanacak. Sosyal alanları geniş olan Huzurlu Marmara'da aidatların 250-300 TL olmasını bekliyoruz. Projeyi 36 aydan daha erken sürede teslim edeceğiniz. Huzurlu İnşaat olarak İstanbul'da 2 bin 500 konuta imza atmak istiyoruz. İstanbul sonrasında Ankara ve İzmir'de de yatırımlarımız olacak." dedi.

Beylikdüzü'nün çok yakın bir tarihte Florya'yla yarışır duruma geleceğini söyleyen Bıyıklı, "Projemizden daire alanlar çok kazançlı. Çünkü projemizde aklınıza gelebilecek her türlü sosyal donatı ve aktivasyon alanları mevcut. Deniz manzaralı dairelerimizi yeşille buluşturduk ve projemizin yüzde 85’ini yeşil alana ayırdık." diye konuştu.