Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Huzurlu Kampüs Residence'da satışların yüzde 50'si tamamlandı

Huzurlu İnşaat'ın Anadolu'nun birçok şehrinde hayata geçirmeye hazırlandığı Kampüs projelerinin ilki Kütahya'da start aldı. Projenin yüzde 50'lik kısmı sahiplerini buldu.

İlk halkası Kütahya'da hayat bulacak olacak Kampüs projeleri Huzurlu İnşaat tarafından hayata geçirilmeye başlandı. Şirketin "Kampüs" markası adı altında Kütahya'da inşaatına başladığı ilk proje olan Huzurlu Kampüs Residence projesi ilk satışa çıktığı gün yüzde 50'lik kısmının satışları tamamlandı. Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkarılan projede teslimler Nisan 2017'de yapılacak.

İlk projeye Kütahya Huzurlu Kampüs Rezidans projesi ile başlayan firmanın lansmanı Kütahya Hilton Garden Inn'de gerçekleşti. Lansmana Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı'nın yanı sıra İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Av. Mehmet Okyay, Türkiye Gazetesi Yazarı M. Said Arvas, İhlas Holding danışmanı Agid Geylani, il temsilcileri ve Kütahyalı yatırımcılar katıldı. Lanse edilen proje konut alıcıları ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi görürken ilk günde projenin yüzde 50'si sahiplerini buldu. Talep yoğunluğundan mutlu olan firma yetkilileri, Kütahya'nın ardından Samsun'da kamu kurum çalışanları, öğrenciler, yeni evliler ve emekli çiftlere yatırım değeri yüksek bir proje sunmayı amaçlıyor.

Fiyatlar 89 bin TL'den başlıyor

Türkiyenin dört bir yanında farklı konseptte proje geliştirdiklerini belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; "Şimdi de Anadolu'da Huzurlu Kampüs projemizle devlet memurlarımıza, üniversite öğrencilerimize ve bölge halkına emsalsiz yatırım fırsatı sunuyoruz. Kütahya Huzurlu Kampüs projemizde lansmana özel 1+1 dairelerimizi 89 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardık. Ön talep dönemi ve lansmanını yaptığımız projenin yüzde 50'si sahiplerini buldu. Çok mutluyuz. Bu güvenin, doğru proje olduğunun göstergesidir. Küçük yatırımların büyük kazanca dönüşeceği bu avantajlı fiyatları kamu personeli memurlarımıza, yeni evli çiftlerimize, emeklilere ve öğrenci ailelerine yönelik tasarladık. Şehir merkezlerine ve üniversitelere yakın Huzurlu Kampüs Rezidans projemizi önümüzdeki aylarda Samsun'da da devam ettireceğiz. Merkezi noktalarda yer alan projelerimiz üniversitelere yakınlığı sebebiyle kamuda görev yapan memurlarımıza ve öğrencilere büyük avantaj sağlayacak. Bölge halkına, memurlarımıza ve ülkemizin teminatı gençlere yatırım yapmaktan mutluyuz" dedi.