Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Huzurlu İnşaat'ın yeni durağı Kütahya oldu

Huzurlu Kampüs projeleri ile Anadolu'da devlet memurları ve öğrencilere özel konutlar yapmayı amaçlayan Huzurlu İnşaat, ilk adımını Kütahya'ya atıyor.

Türkiye'nin farklı illerinde bugüne kadar 3 bin kişiyi ev sahibi yapan Huzurlu İnşaat, şimdi de Anadolu'da Huzurlu Kampüs projesini hayata geçiriyor. Projenin ilk halkasını Kütahya'dan başlatan firma, ardından Samsun ve Karabük projeleriyle kamu kurum çalışanlarına potansiyeli yüksek bir proje sunmayı amaçlıyor.

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip toplam 106 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Eğitim kurumlarına, ulaşım akslarına ve AVM'lere yakın konumda yer alan Huzurlu Kampüs Rezidans'ta ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor. İnşaat çalışmalarına başlanan projede teslim tarihi ise 2017 ikinci çeyrek olarak belirlendi.

"Küçük yatırımlar büyük kazançlara dönüşecek"

Proje hakkında bilgi veren Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; "Bugüne dek; Manisa'dan Afyon'a, Denizli'den Edirne'ye, Samsun'dan Karabük'e, Turgutlu'dan Kırklareli'ne, Pınarhisar'dan Boyabat'a, Başmakçı'dan Uzunköprü'ye, Merzifon'dan Kütahya'ya kadar birçok noktada konut projelerine imzamızı attık. Son olarak İstanbul Beylikdüzü'nde 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara'da son daireleri avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuyoruz. Bu projemizde daire sahiplerine kat irtifakı tapularını teslim etmeye başladık.

Şimdi de Anadolu'da Huzurlu Kampüs projemizle devlet memurlarımıza, üniversite öğrencilerimize ve bölge halkına emsalsiz yatırım fırsatı sunuyoruz. Kütahya Huzurlu Kampüs projemizde lansmana özel 1+1 dairelerimizi 89 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardık. Küçük yatırımların büyük kazanca dönüşeceği bu avantajlı fiyatları memurlarımıza ve öğrenci ailelerine yönelik tasarladık. Şehir merkezlerine ve üniversitelere yakın Huzurlu Kampüs Rezidans projemizi önümüzdeki aylarda Samsun ve Karabük'te devam ettireceğiz. Merkezi noktalarda yer alan projelerimiz üniversitelere yakınlığı sebebiyle kamuda görev yapan memurlarımıza ve öğrencilere büyük avantaj sağlayacak. Bölge halkına, memurlarımıza ve ülkemizin teminatı gençlere yatırım yapmaktan mutluyuz" dedi.