EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Huzurlu İnşaat devam eden 5 projesiyle yeni yıla da hızlı başlayacak

Yaptığı yatırımlarla her zaman adından söz ettiren Huzurlu İnşaat Anadolu’da ve İstanbul’da 5 farklı projenin yatırımına devam ediyor.

Ürettiği lüks konut projeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştıran ve her zaman yenilikler sunan Huzurlu İnşaat 2009 yılından beri binlerce konuta imza attı. Huzurlu İnşaat 5 şantiyede yatırımları da hızla devam ediyor.

İstanbul Beylikdüzü’nde geliştirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara projesinde son aşamaya gelen ve konut teslimine hazırlanan Huzurlu İnşaat, Huzurlu Marmara Güneşli ve Bostancı projesinde de inşa çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Huzurlu İnşaat’ın markalı projelerine konut alıcıları büyük ilgi gösterirken firma, talebi karşılamaya yönelik Anadolu ve Avrupa Yakası’nda yeni yatırımlara odaklandı.

“Kentsel dönüşüm odaklı yeni yatırım hamleleri başlatacağız”

Huzurlu yapılar için Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösterdiklerini belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, “Vatandaşlarımızı modern ve kaliteli evlerde ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. “Huzurlu” markası yatırımcıları projelere çekiyor. Çünkü 1. sınıf işçilik, yüksek prim ve erken teslimi projelerimizde klasik hale getirdik. 500 konut ve 27 ticari ünitenin yer aldığı Huzurlu Marmara Beylikdüzü projemizde de erken teslim geleneğini sürdüreceğiz. Ekim 2018’de planlanan projemizde teslimleri erkene çekerek inşallah yeni yılın ilk çeyreğinde hak sahiplerine teslim edeceğiz. Huzurlu Marmara Bostancı ve Güneşli projelerimizde ise çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Aile öncelikli projeler geliştiriyoruz. “Huzurlu” markamıza güvenen ve ilgi duyan yatırımcılara teşekkür ediyoruz. Yatırımcılar farklı lokasyonlarda yeni projelerimizin olup olmadığını soruyor, inşallah yakın zamanda Kentsel dönüşüm odaklı yeni yatırım hamlelerimizi başlatacağız” dedi.

Huzurlu Marmara Beylikdüzü teslime hazırlanıyor

Beylikdüzü’nde inşa ettiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan “Huzurlu Marmara” projesini tamamlayan ve teslimleri erkene çeken Huzurlu İnşaat, 27.000 metrekare arsa, 18.320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlandırdığı projesinde; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçeneklerine yer veriyor.

Yüzde 85’i yeşil alan ve peyzaj alanlarının yer aldığı projede; göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor.
Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Huzurlu Marmara Beylikdüzü, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyolu, Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları ve AVM’lere yakınlığı ile öne çıkıyor. Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, merkezi konumuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

Güneşli’de konut alacaklara karlı yatırım fırsatı

Markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Huzurlu İnşaat’ın Avrupa Yakası’ndaki diğer bir projesi Güneşli’de yükseliyor. Huzurlu Marmara Güneşli, bulunduğu bölgenin ortalama değerinin altındaki fiyatlarla konut alıcılarına karlı bir yatırım imkânı sunuyor.

Yeşille iç içe bir yaşam alanı sunan projede tamamı geniş kullanım alanları sağlayan 2+1 ve 3+1 tiplerinde ferah daire seçenekleri bulunuyor. 289 adet daire ve 1.800 metrekareden oluşan 12 ticari alanın yer aldığı projede 2+1 daireler 135 metrekare, 3+1 daireler ise 155 metrekareden oluşuyor. 56 bin metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlan projede; kameralı güvenlik, spor salonu, sauna, yürüyüş parkurları, 340 araçlık kapalı otopark ve 200 metrekare büyüklüğünde yarı olimpik kapalı havuz yer alıyor.

Yanı başında bulunan Metro ve otobüs durakları ile her yere ulaşım kolaylığı sağlayan proje, TEM ve E-5 Otoyollarının tam ortasındaki konumuyla da Basın Ekspres yoluna ve Atatürk Havalimanı’na kısa zamanda ulaşılabiliyor.

Mavinin Huzuru Bostancı’da tüm daireler sahiplerini buldu

Şehrin merkezi Bostancı’da hayata geçirdiği projesiyle konut alıcılarına adalar ve deniz manzaralı bir yaşam sunan Huzurlu İnşaat projede konut satışlarını tamamlarken, merkezi konumuyla dikkat çeken 1 dükkan yatırımcılara sunuluyor.

Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte projelendirilen Huzurlu Marmara Bostancı’da 47 daire ve ticari ünite yer alıyor.

Huzurlu Marmara Bostancı Bağdat Caddesine 250 metre uzaklıkta yer alıyor

Bostancı iskelesine yürüme mesafesinde olan Huzurlu Marmara Bostancı; E-5’Otoyolu ile Kadıköy-Pendik Metrosuna 500 metre, İDO iskelesine 250 metre, Yüksek Hızlı Trene 150 metre, Bostancı-Sabiha Gökçen-Çekmeköy Metrosuna 100 metre, minibüs yoluna ise sadece 50 metre mesafede yer alıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na da yakın bir noktada bulunan proje, Bağdat Caddesine ise 250 metrelik mesafede konumlanıyor.