EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hukukçular Towers'ta çalışanlara özel sağlık hizmeti sunulacak

Anadolu yakasının en değerli iş merkezlerinden Kartal'da hayata geçirilen Hukukçular Towers'ta ofis sahipleri ve çalışanlarına özel sağlık hizmetleri sunuluyor.

Anadolu yakasının gözbebeği Kartal'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Hukukçular Towers'tan ofis sahibi olanlar ve çalışanları için Özel Bölge Hastaneleri ve Dünyagöz Pendik ile hizmet protokolü imzaladı. Kampanya kapsamında, yataklı tedaviler için yüzde 15, diş tedavilerinde yüzde 5, fizik tedavilerinde yüzde 10 ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) güvenceliler için ise ödenecek fark üzerinden yüzde 15 indirimli ayrıcalıkları kapsıyor.

Hukukçular Towers’da ofis kiralayan veya ofis sahibi olanlar, göz ve göz çevresi sağlığına dair tüm sorunlara çözüm getiren Dünyagöz Pendik’ten kendileri ve birinci derece yakınları için göz sağlığı hizmetini indirimli imkanlarla alabilecek. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan hizmet anlaşmasından ister Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) güvenceli isterse ücretli hasta olsun tüm Hukukçular Towers sakinleri faydalanabiliyor.

Satışlar devam ediyor

Toplamda 238 ofisin yer aldığı Hukukçular Towers'ta satışlar devam ediyor. 18 katlı 2 bloktan meydana gelen projede; 75, 80, 145 ve 290 metrekare olmak üzere 4 farklı tip ofis yer alıyor. 600 metrekarelik ya da bin 200 metrekarelik kat kiralarımının da yapılabildiği Hukukçular Towers'ta her katta bahçeler yer alırken yeşil ve dinlenme alanları da ofis çalışanları tarafından kullanılabiliyor. Birçok restoran ve kafenin de yer aldığı projede iş toplantıları için ayrıca ortak toplantı salonları bulunuyor.