EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

House 166'da 205 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı

Ocak İnşaat kalitesiyle Bursa Nilüfer’de konumlandırılan House 166'da fiyatlar 205 bin TL'den başlıyor.

Bursa’nın en gözde ilçelerinden Nilüfer’de hayata geçirilen House 166 projesinde büyüklükleri 46-145 metrekare aralığında değişen 166 tane daire bulunuyor.

Ödeme planları ve fiyatların belirlendiği projede daire fiyatları 205 bin TL’den başlangıç gösteriyor. En yüksek konut bedeli ise 375 bin TL olarak belirlendi.

Eşyalı bir şekilde teslim edilen ve sosyal donatıları ile hem yerli hem de yabancı yatırımcıyı cezbeden House 166 projesinde 205 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 25 peşinat ödeyerek konut sahibi olma imkanı sağlanıyor. Geri kalan yüzde 75’lik kısım için de kredi alternatiflerinden yararlanılabiliyor.

Toplam 166 konut bulunduran projenin tamamı loft, teras, dubleks ve standart konseptli olmak üzere 2+1 4 tipte tasarlanmış dairelerden oluşuyor.

Sosyal olanaklarıyla dikkat çeken projede, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, pilates, squash, cep sineması, parti odası, karaoke, bilardo, dart ve playstation salonu hizmetleri bulunuyor.

Teslimlerin 2018 yılının Ağustos ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bursa’nın en çok tercih edilen ilçelerinden bir tanesi olan Nilüfer’de konumlandırılan lüks proje House 166’da kira gelirlerinin ise en az bin 250- bin 500 lira arasında olacağı öngörülüyor.

Projede konutların tamamı sahiplerine tamamen eşyalı olarak teslim ediliyor.