EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

House 166 için ön talep toplanıyor

Ocak İnşaat tarafından Bursa'nın gelişmeye devam eden ilçelerinden Nilüfer'de konumlandırılan House 166 projesinde ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Yerli ve yabancı yatırımcının yeni gözdesi Bursa'nın hızla değerlenen ilçelerinden Nilüfer'de 3 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen House 166 projesinde toplam 166 daireye yer veriliyor. Tamamlandığında yüzde 20 oranında prim yapması beklenen House 166'da alanları 85 metrekare ile 105 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projede standart dairelerin yanı sıra dubleks, loft ve teras daireler de bulunuyor.

Ağustos 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşinatla banka kredisi kullanabiliyor. Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı proje tamamlandığında dairelerin 1.250 TL ile 1.500 TL arasında kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Tüm dairelerin full eşyalı olarak teslim edileceği House 166 projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, pilates, squash, cep sineması, parti odası, karaoke, bilardo, dart ve playstation salonu bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.house166.com adresinden ya da 0860 460 6225 numaralı telefondan erişilebiliyor.