Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Hollywood yıldızı DiCaprio’dan 4,9 milyon dolarlık gayrimenkul yatırımı

Dünyaca ünlü yıldız Leonardo DiCaprio Amerika’nın Los Angeles eyaletinde 4,9 milyon dolarlık bir gayrimenkul yatırımı yaptı.

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Moby’e ait olan Los Angeles’taki malikane geçtiğimiz şubat ayında satışa çıkarıldı. Yaptığı gayrimenkul yatırımlarıyla da adından söz ettiren dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio Moby’nin satışa çıkarılan malikanesini 34,9 milyon dolar karşılığında satın aldı.
DiCaprio’nun malikaneyi gayrimenkul yatırımı amacıyla satın aldığı ve kullanmayı düşünmediği biliniyor. Bir hafta içinde malikaneyi satın alan DiCaprio yatırımlarına devam etmeyi planlıyor.

Satın aldığı evleri oturum değil yatırım amacıyla değerlendiren yıldızın yeni yatırımı Amerika’nın Los Angeles eyaletinde yer alıyor. 4 bin metrekarelik alana sahip olan malikanenin bedeli ise 4,9 milyon dolar. Şarkıcı ve söz yazarı Moby tarafından 2016 yılında satın alınan ev baştan aşağı yenilenmişti.

İçinde lüks banyoları, buhar odaları ve sauna gibi çeşitli lüks detayları bulunan malikane görenleri büyüleyecek cinsten bir tasarıma sahip. Toplam 18 adet odası bulunan malikanenin tamamında beyaz renk hakimiyeti göze çarpan ilk detaylar arasında yer alıyor.

Modern mimari tasarımı ve konut içi modern dekorasyonuyla dikkat çeken malikane de ayrıdan bir de kiler alanı yer alıyor. Malikanenin lük özellikleri arasında, büyük bir yüzme havuzu, teras, buhar odası, yoga odası, lüks banyolar ve modern dekoratif detaylar yer alıyor.

1990 yılından beri oynadığı filmlerle adından söz ettiren Leonardo DiCaprio sık sık gayrimenkul yatırımları ile gündeme gelen ve büyük bir servete sahip olan ünlü Hollywood yıldızlarından biri.