EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hitit Homeofis'te konutların metrekaresi 4 bin 200 TL

Keleşoğlu İnşaat ve Boyut Global tarafından Eskişehir'de yükselen Hitit Homeofis'te son dairelerin satışı devam ediyor. Projede metrekare birim fiyatları 4 bin 200 TL.

İnşaat sektöründeki 35 yıllık tecrübesini Anadolu'ya taşıyan Keleşoğlu İnşaat'ın Boyut Global işbirliğiyle hayata geçirdiği Hitit Homeofis projesinde son dairelerin satışları devam ediyor. 7 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen butik projede toplam 25 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra dükkanların da bulunduğu projede teslimlerin Ekim 2017'de başlaması bekleniyor.

Alanları 90 metrekare ile 118 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilen Hitit Homeofis projesinden konut ya da dükkan sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede yer alan konutların ortalama metrekare birim fiyatları 4 bin 200 TL olarak belirlendi.

Tamamlandığında kiraların minimum bin 750 TL olması beklenen projede fitness merkezi, kapalı otopark, market, restoran ve sauna mevcut. Şehrin 2. merkezi olarak adlandırılan Fabrikalar bölgesinde konumlandırılan Hitit Homeofis projesinin kısa sürede yüksek prim yapması bekleniyor.