EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hiltown AVM Küçükyalı 27 Ekim'de kapılarını açıyor

Rönesans Gayrimenkul tarafından Anadolu Yakasının yeni eğlence merkezi olarak tasarlanan Hiltown AVM 27 Ekim Cuma günü kapılaırnı ziyaretçilerine açacak.

Rönesans Gayrimenkul güvencesiyle hayata geçirilen Hiltown Küçükyalı 27 Ekim tarihinde kapılarını açacak.

Hiltown AVM Küçükyalı 27 Ekim Cuma günü kapılarını açmak için gün saymaya başladı.

Anadolu Yakası’nın yeni eğlence mekanı olmaya aday proje 250 milyon euro yatırımla hayata geçirildi. Amerikalı Mimarlık ofisi Elkus Manfredi Architects tarafından tasarlanan proje 63 bin metrekare kiralanabilir alana ve yaklaşık 2 bin metrekare eğlence alanına sahip.

Hilltown Alışveriş Merkezi kapsamında 200 mağaza, 9 sinema salonu, 40 cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunuyor.

Hilltown AVM’de çocuklar için yaklaşık bin 600 metrekare açık oyun alanı bulunuyor. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bu alanda klasik oyuncaklar yerine çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan Danimarka’dan temin edilen özel oyuncaklar yer alıyor. Hilltown’da çok amaçlı konser alanı da mevcut. Canlı müzik performanslarının sergileneceği ve farklı performansların sahneleneceği toplam 2 bin 700 metrekarelik bu alanın, Anadolu Yakası’nın eğlence ve kültür hayatına katkı sağlaması hedefleniyor.

Doluluk oranının yüzde 96’larda olduğu Hilltown Küçükyalı’da zengin marka karmasıyla dikkat çekiyor. Aralarında Armani Exchange, Bershka, Beymen Club, Boyner, Brandroom, Carter’s, H&M, Massimo Dutti, Network, Stradivarius, Zara gibi markaların bulunduğu Hilltown’un yeme içme alanlarında da zengin seçenekler sunuluyor. Hilltown’da yer alan Vakko Patisserie, Big Chefs, Midpoint, Polenez Brasserie, Michelle, Happy Moon’s, SushiCO gibi mekanlar, hazırladıkları birbirinden lezzetli menülerle ziyaretçilerini bekliyor.Hilltown AVM’ 9 yeni Cinemaximum salonu da yer alıyor.

Küçükyalı Hilltown’nın Leed Gold Sertikası’na aday olan ofis bloğunda 8 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor.

Hilltown AVM Küçükyalı Metrosu’na 250 metre mesafede yer alıyor. Hilltown, İstanbul Ticaret Üniversitesi, yeni yapılacak Marmara Üniversitesi yerleşkesi, hemen yanı başında bulunan Turkcell, Bosch ve TED Rönesans Koleji gibi yerleşkelere komşu bir konumda bulunuyor.

Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özgümüş, 2020’ye kadar 1,5 milyar Euro’luk yatırım hedeflerinin olduğunu söyledi.