EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hilal Konutları 2 projesinde hak sahipleri belli oldu

Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde belediye tarafından hayata geçirilen dar gelirli vatandaşa yönelik Hilal Konutları 2 projesinde 48 hak sahibi belli oldu.

Gaziantep’in yeni merkezlerinden Oğuzeli’de ilçe belediyesi imkanlarıyla hayata kazandırılan dar gelirli vatandaşa yönelik geliştirilen Hilal Konutları 2 projesinde hak sahipleri çekilen kura sonucunda belli oldu.

Oğuzeli Belediyesi tarafından geliştirilen dar gelirli vatandaşa yönelik konut projesinde 48 hak sahibi Oğuzeli Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekilişi sonrasında belli oldu. Projeden daire satın almaya hak kazanan 48 vatandaş büyük mutluluk ve duygu dolu anlar yaşadı.

Oğuzeli Hilal Konutları 2 projesindeki tüm konutlar daha önceden hiç konut sahibi olmamış dar gelir grubuna ait vatandaşlara tahsis edildi. Hak sahiplerinin kura yöntemiyle belirlendiği projede 48 adet konut bulunuyor. 2 blok şeklinde tasarlanan proje Oğuzeli’nde hayata kazandırıldı.
Oğuzeli Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen kura sırasında duygu dolu ve oldukça heyecanlı anlar dar gelirli vatandaşlar konut sahibi olacak olmanın mutluluğunu yaşadı.

Bu tür sosyal sorumluluk projelerini ilçeye kazandırdıklarını çok mutlu hissettiklerini ifade eden Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç vatandaşların yeni evlerini tebrik ederek yeni konutlarında mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmelerini temenni ettiğini söyledi.

Tüm yatırımların daha modern ve yaşanabilir bir ilçe olması için hayata kazandırıldığını ifade eden Balkan Kılıç, 48 konutun hak sahibinin noter huzurunda çekilen kura sonucunda belirlendiğini ve Hilal Konutları 2 projesinin son aşamaya gelmesinde faydası dokunan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan Kılıç bu tür projelerle ülkedeki konut sıkıntısını gidermeye devam edeceklerini ve bu alanda ürünler ortaya koydukça mutlu olduklarını ifade etti.

Hilal Konutları 2 projesi Gaziantep’te yer alan Oğuzeli ilçesi Belediyesi tarafından Oğuzeli’nde geçirildi. Tamamı dar gelirli vatandaşlara tahsis edilen Hilal Konutları 2 projesi 2 blok şeklinde tasarlandı. Projede toplam 48 adet daireye yer verildi. Projede bulunan 48 adet konutun hak sahipleri Oğuzeli Belediyesi Tiyatro Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirilen kura sonucunda belli oldu. Pr0jeden daire sahibi olmaya hak kazanan büyük bir sevinç yaşadılar.