EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hiç peşinat ödemeden iş ve yaşamın merkezinde konut sahibi olma fırsatı!

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Ayazağa’da sektöre kazandırılan Skyland İstanbul projesinde hiç peşinat ödemeden daire sahibi olma fırsatı

İstanbul Avrupa Yakasındaki iş ve yaşam merkezi ilçelerden Sarıyer Ayazağa’da sektöre kazandırılan Skyland İstanbul projesinde hiç peşinat ödemeden daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Sarıyer’de iş ve yaşam merkezi lokasyonlardan Ayazağa’da hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenler hiç peşinat ödemeden hayallerini gerçekleştirebiliyorlar. Projeden konut satın almak isteyenlere özel hiç peşinatsız ayda 3 bin 800 TL taksitlerle konut sahibi olma imanı tanınıyor.

Ayda 3 bin 800 TL taksitle konut sahibi olma imkânı tanınan projedeki ödemeler ise 2019 yılında başlıyor. Konutlarda hemen teslim avantajı sunulan projeden hem hiç peşinat ödemeden hem de ayda 3 bin 800 TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik taksit ödemeleri ise 2019 yılında start alacak.

Hemen teslim avantajıyla dikkat çeken Skyland İstanbul projesinden daire satın alanlar hem peşinat ödemeyecek hem ödemelere geç başlayacak hem de ayda sadece 3 bin 800 TL taksitle konut sahibi olup hemen yeni yaşam alanlarına yerleşme imkânı elde edecekler.

Sunduğu cazip imkanlar ve ödeme kolaylıklarıyla iş ve yaşamın merkezinde konut sahibi olmayı kolaylaştıran proje İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Sarıyer’in Ayazağa lokasyonunda hayata geçirildi.

Konutların hemen teslim edilebilir durumda olduğu proje modern ve ihtişamlı mimarisi, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklı donatıları ve merkezi lokasyonuyla hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun ilgi görüyor. Projenin kısa süre içinde yatırımcısına yüksek prim sağlaması bekleniyor. Karlı kazanç ve ayrıcalık bir yaşamın kapılarını aralayan projedeki yaşam alanınızı seçip hemen teslim avantajıyla yeni hayatınıza başlamak için acele edin!