EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hezarfen Konutları’nda teslimler Aralık 2022’de

İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy’de hayata geçirilen Hezarfen Konutları’nda anahtar teslimlerinin 2020 yılında gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Fiyatların 360 bin TL’den başladığı projede 3+1 daireler bulunuyor. Projede konut teslimlerinin ise Aralık 2022’de yapılması bekleniyor.

22 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Hezarfen Konutları İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy’de Vefakar Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

420 konuttan meydana gelen Hezarfen Konutları projesinde konutların tamamı 135 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 konut seçeneklerinden oluşuyor.

Vefakar Yapı Hezarfen Konutları projesinde konut fiyatları 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Hezarfen Konutları projesinde iki aşamalı ödeme planı mevcut. İlkinde arsa hisse bedeli olarak 80 bin TL ödeme isteniyor ve bu ücret konut satışında peşinat olarak sayılıp dairenin kalan fiyatı üzerinden 90 aylık faizsiz taksitlendirme imkanı sunuluyor.Konut taksitlerinin ödemesine ise 2019 Ocak ayında başlanıyor.

Hezarfen Konutları için çalışmalara 2022 Temmuz'da başlanılacak. Projede başladıktan sonra konut sahiplerine Aralık 2020'de anahtar teslimi yapılacak.