Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Herdem Sağlıklı yaşam Köyü 55 yaş üstüne huzurlu bir yaşam vaat ediyor

55 yaş üstünü hedef alan Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü 2018 yılının iddialı projelerinden biri olarak yükseliyor.

Türkiye’nin dört bir yanında markalı konutlar yükselmeye devam ediyor. En özgün ve en kaliteli konseptleri sunmak için birbiriyle yarış halinde olan inşaat firmaları yenilikler denemeyi sürdürüyor. 2018 yılının en iddialı ve en yenilikçi projelerinden biri de Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü.

Emekli olduktan sonra doğa ile iç içe sakin ve huzurlu bir yaşam sürmeyi arzu eden 55 yaş ve üstü tüketiciyi hedef alan proje 2018 yılına yenilikleriyle damga vurmaya hazırlanıyor. İstanbul Avrupa Yakasının sakin ve düzenli ilçelerinden Silivri’de yaşama kazandırılan Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesinde yer alan konutların fiyatları ise 286 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Emeklilik sonrasında rahat etmek ve kafa dinlemek isteyen vatandaşların ilk tercihleri arasında yer alacak projenin çalışmaları başladı. 55 yaş ve üstü tüketiciyi hedef alması hususunda ilklere imza atan projenin yapımı ise Etra Holding Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme ’ye ait.
Belirli bir yaşın üstündeki vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek ve sakin bir yaşam sürerken aynı zamanda hiçbir sosyal ve kültürel aktiviteden geri kalmamasını sağlayan proje duyurulduğu günden bu yana yoğun talep görüyor.

Sosyal aktivite alanları, kültürel ve sanatsal faaliyetleri, sağlıklı yaşama uygun tasarımı ve doğayla iç içe yapısı ile ilgi toplamayı başaran projede yer alan dairelerin tamamı 1+1 tipinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 286 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://www.herdemsyk.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli!