EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Heran İstanbul’da 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla resmi satışlar start verdi

Destek Group tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en çok kazandıran ilçesi Kartal’da yükselen Heran İstanbul bugün gerçekleştirilen lansman ile satışlara start verdi.

İlk kez İstanbul’da bir konut projesi sektöre kazandıran köklü isim Destek Group birçok farklı sektörde kanıtladığı başarısını gayrimenkul sektöründe de göstermeye devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da yaşama kazandırılan Heran

İstanbul projesi bugün gerçekleştirilen basın lansmanı ile 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla görücüye çıktı.

Gerçekleştirilen basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve ilgili emlak editörlerine sunulan Heran İstanbul projesinde yer alan dairelerin fiyatları 1+1 dairelerde lansmana özel 269 bin TL’den start alıyor.

Destek Group ayrıcalığı ve kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı iş ve yaşam merkezi Kartal’da konumlandırılan konut sakinlerine eşsiz bir Adalar manzarası sunuyor.

Toplam 318 adet konut ve 20 adet de ticari birime yer verilen proje 4 blok şeklinde dizayn edildi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde tasarlanmış daire seçeneklerine yer verilen proje çok geniş bir yelpazeye hitap etmeyi başarıyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 72 metrekareden başlangıç gösterip 178 metrekareye kadar yükseliyor.

Zengin sosyal donatıları ve ayrıcalıklı konumu ile dikkat çeken proje bünyesinde 477 araç kapasiteli kapalı bir otopark bulunuyor. Destek Group’un hayata geçirdiği Heran İstanbul Kartal projesi 63 bin 210 metrekare alan üzerinde karma konseptte ve lüks donatıları ile yükseliyor.

‘Bir an değil her an avantaj’ vaat edilen Heran İstanbul projesi merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Önemli merkezlere ve resmi kuruluşlara yakın konumda yer alan proje alıcısına çok karlı bir yatırım avantajının kapılarını aralıyor. Teslimlerin ise Aralık 2019 tarihinde yapılacağı tahmin ediliyor.