EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Her yere yakın proje: Torkam E5

Köklü geçmişi ve ürettiği projelerle sektörde adından söz ettiren Torkam inşaat Florya-Sefaköy aksında hayata geçirdiği Torkam E5 ile fark yaratıyor.

Gayrimenkul sektörünün en köklü ve güvenilir isimlerinden biri Torkam İnşaat tarafından E-5 yolu üzerinde hayata kazandırılan Torkam E5 projesi konumu ile hem yatırımcının hem de oturumcunun dikkatini çekmeyi başarıyor. İstanbul’un hayat damarlarından biri E-5 Karayolu üzerinde Torkam İnşaat tarafından inşa edilen Torkam E5 projesi konumu ile benzerleri arasından ayrılıyor.

Torkam İnşaat’ın Florya - Sefaköy aksında inşa etmeye hazırlandığı yeni karma projesi Torkam E5, İstanbul’un önemli can damarlarından biri olan E5 Karayolu’na cepheli iddialı konumu ile dikkat çekiyor.

Toplu ulaşım noktalarına kolay ulaşım olanağı

30 yıla yaklaşan geçmişi ile gayrimenkul sektörünün köklü şirketleri arasında yer alan Torkam İnşaat, İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin farklı illerinde inşa ettiği projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Torkam İnşaat’ın yeni projesi “Torkam E5”, toplu ulaşım noktalarına kolay ulaşılmasını sağlayan transfer merkezine yakınlığı ve E5 Karayolu’na cepheli konumuyla öne çıkıyor.

Torkam E5’e ilişkin bilgi veren Torkam İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, projenin Atatürk Havalimanı’nın hemen yanı başında, Florya - Sefaköy aksında yükseldiğini belirtti.

Güneş, “Rezidans, ofis ve çarşıdan oluşan karma projede, yatay mimarinin İstanbul’daki en iddialı örneklerinden birini hayata geçirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

‘Her yere yakın’ proje

Proje hakkında bilgi veren Güneş, “Projemizin konumu bugün bile son derece iddialı iken, yapımı süren Yenikapı - Sefaköy metro hattının tamamlanması ile birlikte kelimenin tam anlamıyla ‘her yere yakın’ diyebileceğimiz bir konuma sahip olacak. Torkam E5’in sakinleri, toplu ulaşım olanakları ile trafiğe takılmadan İstanbul’un hemen her noktasına kolayca ulaşabilecek” dedi.