EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

“Her dönemde en iyi yatırım aracı gayrimenkul”

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, gayrimenkulün her dönem en iyi yatırım aracı olduğunun altını çizdi.

Konut satış istatistiklerini yorumlayan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dağ gayrimenkulün her dönemde en iyi yatırım aracı olmaya devam edeceğini söyledi.

TÜİK 2017 yılı eylül ayı konut satış istatistiklerini değerlendiren Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ gayrimenkul sektörünün yatırımcı için her dönemde güvenli liman olmaya devam edeceğinin altını çizdi.

Türkiye genelinde konut satışları 2017 Eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 28.8 oranında artarak 140.298 oldu. Sektörde devam eden kampanyaların konut satışlarına doping etkisi yaptığını belirten Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, gayrimenkulün her dönem eni iyi getirisi olan yatırım aracı olduğuna vurgu yaptı.

İnşaat sektöründe 25 yıllık birikimini Konya’nın ardından İstanbul’a da taşıyan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, “Konut satış rakamlarının bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 28.8 oranda artmasının sektördeki büyüme ivmesinin en önemli göstergesi olduğunu belirtti. Şu anda sektörde devam eden kampanyaların satışları da olumlu yönde etkilediğine işaret eden Dağ, “Sektör, önümüzdeki kasım ayı içerisinde büyümesini sürdürecek. Emlak Konut güvencesi ve Dağ Mühendislik kalitesiyle yürüttüğümüz Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerimiz özelinde ev alacaklar için ‘Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’ sloganı ile yeni bir kampanya başlattık. Bu kampanya 14 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak” dedi.