EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

HEP İstanbul'da yaşam başlıyor

Tekfen Gayrimenkul tarafından Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde yükselen HEP İstanbul projesinde teslimler 30 Ocak 2017'ten itibaren başlayacak.

Tekfen Gayrimenkul, HEP İstanbul’dan konut sahibi olanlara verdiği sözü tutarak konut teslimlerine taahhüt ettiği tarihte başlıyor. Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde yükselen “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da H1 ve H2 bloklar Ocak 2017 itibariyle teslim ediliyor.

HEP İstanbul’da avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla satışlara devam ettiklerini belirten Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ülger, "HEP İstanbul ile iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmaya odaklandık. Kaliteli bir aile hayatı için projenin yüzde 74’ünü geniş sosyal alanlar ve peyzaj alanları ile değerlendirdik. Aile yaşamı ve çocukları HEP İstanbul’daki hayatın merkezine konumlandırdık. Farklı yaş gruplarındaki çocuklar için tasarlanmış bin 400 metrekareye yakın açık çocuk oyun alanları, 3 kilometre uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor ve aktivite alanları ile özellikle ailelere keyifli bir hayat sunmayı hayal ettik. Avantajlı konumu, sosyal olanakları ve en başından beri sunduğumuz avantajlı ödeme koşulları ile bir bütün olarak ev sahiplerinin ‘Hayatının Evi’ olmayı hedefledik. Şimdi ilk gün verdiğimiz sözü tutuyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Hayatının evine kavuşmayı bekleyenleri 2017 yılında keyifli bir yaşam bekliyor" dedi.