EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

HEP İstanbul'da sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor

Tekfen Gayrimenkul'ün Esenyurt'ta geliştirdiği HEP İstanbul projesinden yüzde 5 peşinat ve 5 yıl sıfır faizli ödeme planından yararlanarak konut sahibi olmak mümkün.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Esenyurt'ta yükselen HEP İstanbul projesinde Ağustos ayına özel yeni bir kampanya başladı. "Yüzde 5 peşin, hemen yerleşin!" kampanyası kapsamında HEP İstanbul’dan yüzde 5 peşinat ve 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla kolayca konut sahibi olunabiliyor. E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde Haramidere Kavşağı’nda yer alan HEP İstanbul, metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.

Sosyal donatı alanları arasında farklı yaş grupları için 1.400 metrekareye varan çocuk oyun alanları kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 kilometre uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanlarının bulunduğu HEP İstanbul; 11 yüksek blok, 14 sıra ev bloğu olmak üzere 1.424 daireden oluşuyor. 56 bin 880 metrekare arsa üzerinde 253 bin metrekare inşaat alanı sahip olan HEP İstanbul’da konut ünitelerinin yanı sıra toplam 2 bin 600 metrekare alana sahip 25 adet ticari ünite yer alıyor. Projenin site girişine konumlandırılan ticari alanlarda süpermarket, alışveriş alanları, cafeler ve restoranlar yer alıyor.

HEP İstanbul örnek ödeme planı

HEP İstanbul'da yer alan bir ev için hazırlanan örnek ödeme planına göre; satış fiyatı 660 bin 600 TL olan 157 metrekarelik 3+1 daireye sahip olmak isteyen yatırımcılar; 33 bin 30 TL peşinat ödüyorlar. Aylık taksitlerin 5 bin 505 TL'ye geldiği ödeme planına göre; 2018, 2019 ve 2020'de 99 bin 90 TL'lik 3 ara ödeme yapılıyor.