EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hep İstanbul’da Ramazan’a özel yüzde 20 indirim

Tekfen Gayrimenkul imzasıyla İstanbul’un Esenyurt lokasyonunda inşa edilen Hep İstanbul projesinde Ramazan’a özel 3+1 evlerde yüzde 20 indirim kampanyası başladı.

İstanbul Beylikdüzü Esenyurt'ta 56 bin 800 metrekare alan üzerinde yükselen Hep İstanbul projesi toplam 1.424 konut ve 11 adet dükkandan meydana geliyor.

Tekfen Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul’un Esenyurt bölgesinde konumlandırılan Hep İstanbul projesinde Ramazan ayına özel kampanya başladı. 165 metrekare 3+1 evler için yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Haziran sonuna kadar sürecek indirim kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenler 686 bin TL yerine 549 bin TL ödeyecek.

Hep İstanbul’da sauna, fitness, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Haramidere kavşağında, E-5 ve TEM Otoyolu bağlantı noktasında ulaşım açısından bölgenin en iyi lokasyonunda yer alan HEP İstanbul projesi, Haramidere Sanayi metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna oldukça yakın mesafede yükseliyor.

Ramazan ayı boyunca daire bakmak isteyenleri de düşünen Hep İstanbul, satış ofisini gece 24.00’e kadar açık tutma kararı aldı.