EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hemen teslim Hürsoy Busidence’ta 330 bin TL’den başlayan fiyatlar

Kocaeli Kartepe’de yükselen Hürsoy Busidence’ta yaşam başladı. Tüm konut tiplerinin 3+1 olarak tasarlandığı projede fiyatlar 330 bin TL’den başlıyor.

Hürsoy Busidence projesi, Hürsoy İnşaat tarafından Kocaeli Kartepe’de hayata geçiriliyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Hürsoy Busidence projesinde fiyatlar 330 bin TL’den başlıyor.

18 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

4 bin 54 metrekare üzerinde yükselen Hürsoy Busidence projesi, tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı toplam 18 adet konut ve 11 adet ticari üniteden meydana geliyor. Hürsoy Busidence’ta yer alan konutların büyüklükleri 135 metrekare olarak tasarlandı.

HÜRSOY BUSIDENCE FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Hürsoy Busidence’ta yer alan konutların fiyatları 330 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların özelliğine göre 360 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Hürsoy Busidence projesinde yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Hürsoy Busidence projesi, 4 bloktan meydana geliyor. Hürsoy Busidence’ta yer alan konut ve işyerlerinin giriş-çıkışları ayrı noktalardan yapılıyor. Yaşamın başladığı Hürsoy Busidence projesinde aidatlar 280 TL’den başlıyor.

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Hürsoy Busidence; Bahçeşehir Koleji'ne 100 metre, hipodroma 500 metre, Kartepe Belediyesi'ne 1 kilometre, Sarımeşe Konakları ve Kartepe Konakları'nda 1 kilometre mesafede yer alıyor.

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Hürsoy Busidence’ta sunulan olanaklar şöyle:

1- Açık yüzme havuzu

2- Çocuk oyun alanları

3- Yürüyüş alanları

4- Yeşil alan

5- Otopark

6- Güvenlik