EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Hemen teslim Daire Kartal’da kolay ödeme kampanyası için son günler

İstanbul Kartal’da yükselen Daire Kartal’da yüzde 10 peşinat, yüzde 10 indirim ve yüzde 0.98 faizle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanya 31 Ekim’de sona eriyor.

Daire Kartal projesi, Bodur Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçiriliyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Daire Kartal’da 31 Ekim 2018’e kadar yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Daire Kartal’da yüzde 0.98 vade farkı imkanı sunuluyor.

244 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

4 bin metrekare üzerinde yükselen Daire Kartal; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 244 adet rezidanstan meydana geliyor. Daire Kartal’da yer alan konutların büyüklükleri 54 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor.

DAİRE KARTAL FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Daire Kartal’da yer alan rezidansların fiyatları 309 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Balkonlu, deniz ve Adalar manzaralı Daire Kartal’da 31 Ekim 2018’e kadar yüzde 10 peşinat, yüzde 10 indirim ve yüzde 0.98 faizle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Daire Kartal’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen yapılıyor.

METROYA YAKIN MESAFEDE YÜKSELİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Daire Kartal; Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu’na ise 950 metre yakınlıkta hayata geçiriliyor. Daire Kartal, Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik Ödülü olan Leed Gold Sertifikası’na sahip. Projenin her aşamasında tasarruf ve verimlilik sunuluyor.