EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Helis More'da ofis ve mağazalar satışa çıktı

Helis Yapı tarafından Kartal'da yükselen Helis More projesinin ticari birimlerinin satışlarına başlandı. Projede metrekare birim fiyatları 8 bin 500 TL olarak belirlendi.

İstanbul’un yükselen değeri Kartal'da yükselen Helis More projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Kısa sürede hızlı bir satış grafiği yakalayan projede 231 konutun yanı sıra 52 ofis ve 6 mağazaya da yer veriliyor. Projede yer alan ticari birimlerin satışlarına geçtiğimiz günlerde başlayan Helis Yapı, büyüklükleri 88 metrekare ile 277 metrekare arasında değişen ofislerin metrekare birim fiyatlarını 8 bin 500 TL olarak belirledi.

Yüzde 50 oranında prim yapacak

E-5 yolu üzerinde inşa edilen Helis More projesi 31 katlı tek bloktan meydana geliyor. 50 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje hakkında bilgi veren Projebeyaz ve Helis Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, "Konutlarımızı hızlı satıyoruz. Projenin tamamlayıcı parçası ticari alanların satışına sıra geldi dedi. Henüz oturum başlamadan metrekare fiyatları 8 bin 500 TL olan konutlar teslim edilip oturum başladıktan sonra yüzde 50 oranında prim yapacak" diye konuştu.

Teslime 10 ay kaldı

Sabiha Gökçen Havalimanı ve feribot iskelelerine yakın lokasyonuyla dikkat çeken Helis More projesi; metro istasyonuna 300 metre, hızlı tren istasyonuna 8 dakika mesafede konumlandırılıyor. Projenin Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.