EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Helenium Sky Suite'te lansman öncesi satışlara başlandı

Başarır İnşaat tarafından Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarından Kartal'da konumlandırılan Helenium Sky Suite projesinde daire fiyatları 239 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının incisi olarak tabir edilen Kartal Yakacık'ta hayata geçirilen Helenium Sky Suite projesi lansman öncesi döneme özel fiyatlarla satışa çıktı. Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 60 oranında kar sağlaması beklenen proje 5 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükselen tek bloktan oluşuyor. Toplamda 210 bağımsız birimin yer aldığı projede alanları 56 metrekare ile 166 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen Helenium Sky Suite projesinde 1+1 daireler 239 bin TL'den, 2+1 daireler 465 bin TL'den, 3+1 daireler ise 650 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinatla 24 ay, yüzde 50 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imaknından yararlanabiliyor.

Metro ve E-5'e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 10 dakika mesafede konumlandırılan Helenium Sky Suite projesinde dairelerin tamamı deniz Adalar manzarasına sahip.Yüzde 75'lik kısmı yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatıları arasında ise açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi mevcut.